Ksw 94 Kursy, Typy I Actually Zakłady Na Galę Mma: Wrzosek Szpilka 11 05 2

Ksw 94 Kursy, Typy I Actually Zakłady Na Galę Mma: Wrzosek Szpilka 11 05 24

Jak Obstawiać Ksw? Poradnik 2024

Content

Na swoim koncie mother również między innymi tytuł mistrza Europy organizacji WASO względnie pas marki 100% Fight. Zakłady MMA działają na podobnych zasadach company zakłady w innych dyscyplinach sportowych. Można obstawiać zwycięzcę walki, metodę zwycięstwa albo czas trwania pojedynku. Kursy natomiast ustala się na podstawie analizy formy zawodników we ich historii stroll. STS to nie tylko legalny bukmacher, ale alle z . największych bukmacherów watts Europie Centralnej oraz lider rynku w Polsce. Warto przenalizować przed obstawianiem KSW 94 rekordy zawodników.

 • Francuz został mistrzem KSW w wadze piórkowej 18 grudnia 2021 roku, gdy to pokonał Daniela Torresa.
 • Do rewanżu między zawodnikami doszło sixteen września” “2023 roku na KSW 86, lecz wówczas pojedynek zakończył się remisem.
 • Uczestnik walki, który narusza tenże regulamin może przegrać walkę w wyniku dyskwalifikacji.
 • Sporty walki cieszą się dużą popularnością w Polsce.
 • Platformą Viaplay federacja KSW organizuje watts każdym miesiącu meters roku przynajmniej jedną galę.

Zakłady bukmacherskie STS mogą pochwalić się interesującą promocją skierowaną perform nowych graczy, którą można wykorzystać do obstawiania MMA i innych sztuk walki. Sprawdź bonus powitalny i dostępne kody promocyjne. Na KSW 85 odbędzie się walka o tytuł mistrza kategorii wagi piórkowej.” “[newline]W walce wieczoru zobaczymy Salahdine’a Parnasse’a unces Robertem…

Typy Na Ksw – Analizy I Kursy

W czasie walk podczas KSW znacząca większość pojedynków odbywa się w MMA czyli w mieszanych sztukach walki. Odbywają się” “a single w różnych kategoriach wagowych, dzięki czemu poziom uczestników wydarzenia jest bardzo wyrównany. MMA to sports activity, który łączy t sobie elementy boksu, kick boxingu the także walki w parterze z chwytami znanymi chociażby watts zapasach. Nie oznacza to jednak, że wszystkie ciosy są dozwolone.

 • Colosseum”, która zgromadziła 58 tysięcy widzów, co jest jednym z wyższych wyników pod kątem publiczności.
 • Kibice zobaczą między innymi dwa starcia o pasy – kategorii półśredniej we tymczasowy kategorii piórkowej.
 • W pierwszym starciu zwyciężył z Andrzejem Grzebykiem, a fresh w rewanżu musiał uznać jego wyższość» «t klatce.
 • W serii typy dnia poza typami piłkarskimi, a new także tych z innych” “sportów, można znaleźć też te na nice seeking overall walki.

Adrian Bartosiński sięgnął po zwycięstwo 20 or so two kwietnia 2023 roku na gali XTB KSW 70. W serii typy dnia poza typami piłkarskimi, a brand-new także tych z . innych” “sportów, można znaleźć też te na nice looking for overall walki. Gracze, którzy zdecydują się obstawiać gale KSW, powinni, zorientować się, którzy bukmacherzy oferujący typy na great looking overall walki działają zgodnie z prawem. Legalni bukmacherzy to firmy, które uzyskały zezwolenie Ministerstwa Finansów we mogą zgodnie z. Jeśli szukasz bukmachera dla siebie, by simply obstawiać KSW, warto rozważyć kursy bukmacherskie w STS mostbet mostbet casino.

Kurtki Przeciwdeszczowe – Denley Podpowiada, Jak Stylizować Sportowe I Eleganckie Modele

W kategoriach cięższych nokauty są bardziej powszechneJak widać, przemyślana analiza wielu czynników jest kluczowa przy obstawianiu KSW tak jak watts innych sportach walki. Również kondycja zawodnika w ostatnich walkach może sugerować ukryte kontuzje, wpływające mhh kursy bukmacherskie. W MMA zwycięzcą może zostać wy??cznie zawodnik, który przestrzegał limitu wagi. Boks zalicza się perform jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych, która ceniona jest na całym świecie. Jeżeli chodzi o typy boks, to typerzy często wybierają zakłady dwudrogowe 12.

Dodatkowo, t ostatnio dodanym pojedynku zobaczymy debiutanta Dawida Kasperskiego, który stanie carry out walki z Vasil Ducárem w wadze półciężkiej. Karta stroll KSW 91 przynosi nam więc pełen zestaw emocji we» «niespodzianek. W serii typy dnia najczęściej pojawią się wydarzenia se świata piłki nożnej. Wiele bukmacherów proponuje bonusy powitalne dla nowych klientów, które można wykorzystać na obstawianie zakładów sportowych. U legalnych bukmacherów już można znaleźć kursy mhh tę galę KSW oraz typy bukmacherskie. Wilson Varela jest no ano de świetnej fali pięciu wygranych z rzędu.

Ksw Obstawianie – Bukmacher Do Obstawiania Ksw 95

Głównym starciem wieczoru będzie pojedynek Valeriu Mircea vs Leo Brichta, walka o tymczasowy passing w kategorii piórkowej. Zarobki capital t KSW są zróżnicowane i zależą unces tego, które miejsce w rankingu zajmuje sportowiec oraz bądź przystępuje do walki o pas mistrzowski. Można znaleźć wiele podobieństw pomiędzy KSW an UFC, bowiem obie organizacje promują mieszane sztuki walki (MMA – Blended Martial Arts) mostbet app.

 • Można znaleźć wiele podobieństw pomiędzy KSW an UFC, bowiem obie organizacje promują mieszane sztuki walki (MMA – Mixed Martial Arts).
 • Konfrontacja Sztuk Walki to natomiast największa organizacja MMA capital t Polsce.
 • Konfrontacja Sztuk Walki jest odpowiednikiem znanego na całym świecie UFC.
 • W kategoriach cięższych nokauty są bardziej powszechneJak widać, przemyślana analiza wielu czynników jest kluczowa przy obstawianiu KSW tak jak watts innych sportach walki.

W 8 z 10 pojedynków wstecz spędził w klatce maksymalnie 1 rundę. Dlatego też zdecyduję się na in order to, że walka keineswegs zakończy się em punkty lub poprzez techniczną decyzję. Faworytem bukmacherów jest Polak, który do tej pory w formule MMA jeszcze nie und nimmer przegrał ani razu.

Który Bukmacher Najlepszy Em Ksw 94?

KSW tym razem zawita do Gorzowa Wielkopolskiego z galą pod numerem ninety two. Walką wieczoru na KSW 92 będzie starcie mistrza… W dość mieszanych nastrojach do Niemiec przylecieli także Ukraińcy. Nowicka, której sądy mocno ufały, najprawdopodobniej zorientowała się, że dłużej tak się nie und nimmer da i po siedmiu miesiącach persis uchyliła areszt.

KSW została założona w 2005 roku i mum w CV wiele gal w Polsce oraz za granicą. Konfrontacja Sztuk Walki jest odpowiednikiem znanego na całym świecie UFC. Można znaleźć wiele podobieństw pomiędzy KSW an UFC, bowiem obie organizacje promują mieszane sztuki walki (MMA – Mixed Martial Arts). Zasady i reguły walki w ringu musiały zostać dokładnie opracowane, aby keineswegs dochodziło do kontrowersji i niejasnych sytuacji. Po przejrzeniu statystyk z ostatnich walk obu fighterów trudno jest wskazać faworyta i znaleźć jakąkolwiek zależność. Mianowicie zarówno Stasiak, jak i Soldaev potrafią zakończyć walkę w 1 )

Gdzie Można Obstawiać Walki Ksw?

Zaromskisa najczęściej wygrywa posyłając rywali mhh deski. Adrian Bartosiński sięgnął po zwycięstwo 22 kwietnia 2023 roku na» «gali XTB KSW seventy 8-10. Dwie z . najbardziej rozpoznawalnych organizacji mhh świecie to KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)» «i in fact UFC (Ultimate” “Fighting Championship). Wraz z . rosnącym zainteresowaniem, wzrosła także popularność zakładów sportowych związanych z . tymi wydarzeniami. Zakłady KSW oraz zakłady UFC wzbudzają jednocześnie wiele wątpliwości natury prawnej i moralnej. Zaznaczyć jednak należy, że świadome i really kontrolowanie obstawianie zakładów nie jest niczym nagannym.

 • Gracze, którzy zdecydują się obstawiać gale KSW, powinni, zorientować się, którzy bukmacherzy oferujący typy na good looking overall walki działają zgodnie unces prawem.
 • Zaromskisa najczęściej wygrywa posyłając rywali mhh deski.
 • Były k?mper w swoim ostatnim pojedynku wygrał corp prawda z Mariuszem Pudzianowskim, ale miał w tym starciu bardzo duże kłopoty.
 • Gracze, którzy zdecydują się obstawiać gale KSW, powinni, zorientować się, którzy” “bukmacherzy oferujący typy na sporty walki działają zgodnie z prawem.
 • Trójmiejska Liga Żeglarska t sezonie 2024 odnotowała rekord frekwencji.

Całą galę będzie można oglądać t formacie PPV, ale bukmacher Fortuna proponuje darmowy voucher za postawienie zakładu. Zakłady bukmacherskie STS m swojej ofercie udostępnia usługę «gracze typują», gdzie typerzy unces. W walce wieczoru oglądaliśmy natomiast Arkadiusza Wrzoska, który miał okazję zawalczyć tuż obok stadionu Legii Warszawa, której kibicuje od lat. A to be in a position to oznaczało, że mógł liczyć em głośny doping na hali przez całą walkę. Następnie oglądaliśmy walkę numeru siedem we osiem kategorii piórkowej, czyli Adama Soldaeva i Damiana Stasiaka.

Ksw Kursy Bukmacherskie I Typy

KSW to skrót od nazwy federacji noszącej nazwę Konfrontacja Sztuk Walki, która zajmuje się promowaniem walk w formule MMA, czyli mixing machine martial arts. Założona została w Warszawie przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Choć jest to be able to polska federacja jej gale organizowane są nie tylko watts Polsce ale również na świecie. Pierwsza gala odbyła się w warszawskim hotelu Marriott w 2005 roku, obecnie odbyło się już kilkadziesiąt gal w tym we współpracy z Polsatem czy marką XTB. KSW to profesjonalna federacja, w której walczą doświadczeni zawodnicy MMA oraz innych sztuk walki.

 • Jaka jest różnica pomiędzy walkami, których stawką jest tytuł” “mistrza / pas mistrzowski?
 • Choćby z . tego względu nie może dziwić, że faworytem jest właśnie “Hightower” (przeskok pomiędzy kickboxingiem i TRAINING FOR MMA jest mniejszy).
 • Jednym z . najbardziej rozpoznawalnych zawodników jest Mamed Khalidov.
 • Popularny „Rutek” pokonał Filipa Pejicia, Reginaldo Vieirę, Lom-Aliego Eskieva we Adama Soldaeva.

Specjalną promocję na galę KSW 94 przygotował bukmacher Totalbet. Otóż wpłacając dowolną kwotę i obstawiając zwycięzcę walki za min. 1 zł – w przypadku wygranej Twój kupon zostanie rozliczony po kursie 200. zero! Możesz więc zamienić złotówkę na added bonus 176 zł (200 zł minus podatek), a w przypadku przegranej stracić 1 zł. Zwykłe walki w federacji KSW mają 3 rundy, natomiast walki o pas mistrzowski mają 5 rund.

Jak Obstawiać Ksw Typy?

W dniu eventu du?o osób pyta się o to, o której KSW. Prawie zawsze Konfrontacje Sztuk Walki rozpoczynają się o godzinie 19, a new w ciągu pierwszych 60 minut kibice mają okazję zobaczyć 2-3 walki. W okolicach godziny 20 rozpoczyna się oficjalna prezentacja zawodników wpisanych carry out karty głównej. Zachęcamy wszystkich fanów sportów walki do sprawdzenia najnowszych typów na KSW, dzięki którym można poznać faworytów zbliżających się pojedynków. Nasi partnerzy in order to legalni bukmacherzy internetowi w Polsce z bogatą ofertą zakładów, ponadstandardowych kursów, bezpiecznych płatności i wysokich wygranych. Zainteresowanie sztukami walki w naszym kraju ciągle rośnie.

 • Nic więc dziwnego, że budzi ogromne zainteresowanie wśród fanów oraz klientów zakładów bukmacherskich.
 • Nie oznacza to jednak, że wszystkie ciosy są dozwolone.
 • Typy na dziś i typy em KSW można znaleźć między innymi em stronie bukmachera STS.
 • Każdy, kto spełni warunki promocji, otrzyma voucher do Viaplay na 30 dni, dzięki czemu będzie mógł oglądać nadchodzącą galę.
 • Nie zabraknie również pojedynków kobiet – Wiktoria Czyżewska stanie naprzeciwko Petry Částkovej w walce, która zapowiada się niezwykle ekscytująco mostbet aplikacja.

Z biegiem czasu, wobec rosnącej popularności, konieczne stało się przeniesienie gal do większych obiektów. Warto zaznaczyć, że w początkowej fazie, zawody odbywały się na zwykłym ringu bokserskim; oktagony wprowadzono dopiero po kilku latach. Należy również uwzględnić, że MMA charakteryzuje się większym poziomem nieprzewidywalności w porównaniu perform innych dyscyplin, w tym sportów walki. W boksie, na przykład, mniej prawdopodobne jest” “zaskoczenie przeciwnika, gdyż zawodnicy mierzą się wyłącznie w pozycji stojącej, co ogranicza możliwości taktyczne.

Jak Obstawiać Ksw — Porady

Nic więc dziwnego, że budzi ogromne zainteresowanie wśród fanów oraz klientów zakładów bukmacherskich. Nie wiadomo, jak do roszczeń zawodnika KSW podejdzie sąd. Przekazał jednak sprawę do sądu watts Gorzowie Wielkopolskim, ponieważ Materla opuścił areszt w tym mieście. Sąd w Gorzowie chce natomiast przekazać sprawę do Szczecina.

 • Jak już wspomniałem nieco wyżej – t walce wieczoru zobaczymy Arkadiusza Wrzoska we Ivana Vitasovicia.
 • Federacja nie próżnuje we zapowiedziała kolejną galę.
 • Zakłady sportowe na walki UFC dużo łatwiej będzie znaleźć t osobnych zapowiedziach gali.

Soldaev t swojej ostatniej walce z Rutkowskim corp prawda dotrwał carry out końca, ale nie pokazał nic wielkiego w starciu unces lepszym rywalem. Jak już wspomniałem nieco wyżej – w walce wieczoru zobaczymy Arkadiusza Wrzoska we Ivana Vitasovicia. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to polski fighter jest faworytem. Ja jednak nie zdecyduję się wskazać zwycięzcy tej potyczki, bowiem obaj zawodnicy są w stanie jednym ciosem powalić przeciwnika.” “[newline]Udowodnili to oni watts swoich ostatnich walkach – Polak watts KSW, a Chorwat w FNC.

Ksw Luty 2024: Jakie Gale T Tym Miesiącu?

Gracze, którzy zdecydują się obstawiać gale KSW, powinni, zorientować się, którzy” “bukmacherzy oferujący typy em sporty walki działają zgodnie z prawem. Legalni bukmacherzy to firmy, które uzyskały zezwolenie Ministerstwa Finansów i mogą zgodnie z prawem urządzać zakłady bukmacherskie w Polsce. Jeśli szukasz bukmachera dla siebie, by obstawiać KSW, warto rozważyć kursy bukmacherskie w STS. Valeriu Mircea wygrał main event i actually zdobył tymczasowy passing mistrzowski wagi lekkiej!

 • Wilson Varela jest em świetnej fali pięciu wygranych z rzędu.
 • I dlatego obstawię, że walka zakończy się przez K. Um. /T. K. U.
 • A to be in a position to oznaczało, że mógł liczyć em głośny doping em hali przez całą walkę.

Na jego koncie są 3 wygrane – z Sararą, Moznym i Stoicą. Warto także zaznaczyć, że w a few z ostatnich six pojedynków Wrzoska – czy to w MMA, czy w kickboxingu – walka kończyła się przed czasem. Dokładnie tak samo, a więc 5 z 6 potyczek wstecz Vitasovicia zakończyło się najpóźniej w 3. I dlatego obstawię, że walka zakończy się przez K. U. /T. K. U.

Zakłady Ufc I Actually Ksw Sport Bądź Hazard

Warto pamiętać, że nie zawsze trzeba skorzystać unces bonusu od” “razu po dokonaniu pierwszej wpłaty. KSW in order to Konfrontacja Sztuk Walki założona przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Organizacja, która tworzy galę mieszanych sztuk walki, gdzie sportowcy rywalizują um pasy mistrzowskie. KSW została założona w 2004 roku i really ma w CURRICULUM VITAE wiele gal watts Polsce oraz za granicą.

 • Nieco niższy sprachkurs jest przy wyborze zakresu rund, w których rozstrzygnie się walka, np.
 • W drugiej rundzie przewaga Polaka była już ewidentna, a new 27-latek wszystko zakończył w parterze.
 • Niekiedy kursy na poszczególnych zawodników mogą zaskakiwać, company powinno skłonić do dodatkowego badania przyczyn.
 • KSW in order to profesjonalna federacja, t której walczą doświadczeni zawodnicy MMA oraz innych sztuk walki.

W maju 2017 roku em PGE Narodowym” “odbyła się Gala „KSW 39. KSW tym razem zawita perform Gorzowa Wielkopolskiego unces galą pod numerem 92. W Trójmiejskiej Lidze Żeglarskiej prowadzona jest również klasyfikacja amatorska, w której sternikiem załogi nie und nimmer und nimmer może być wyczynowy żeglarz. O to, lub będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z . pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą. Artykuły publikowane na stronie Sport1. pl zawierają treści reklamowe.

Darmowe Typy Mhh Ksw

Dlatego też przyjrzałem się bliżej liczbie rund, której możemy się spodziewać. I tak, w 4 unces 7 ostatnich stoczonych walkach Wrzoska, the także w 5 z 7 pojedynków Vitasovicia wystarczyły maksymalnie 2 rundy mhh ostateczne rozstrzygnięcie. Kursy bukmacherskie KSW są kształtowane poprzez wiele czynników, w tym formę, technikę, szybkość, siłę, kondycję, wiek, doświadczenie i actually wytrzymałość zawodników. Wybitne osiągnięcia w jednym z tych aspektów mogą zdecydowanie wpłynąć na wynik walki.

 • Niakate większość swoich pojedynków stoczył pod skrzydłami francuskiej organizacji 100% Combat.
 • Zakłady bukmacherskie STS m swojej ofercie udostępnia usługę «gracze typują», gdzie typerzy z ..
 • Przekazał jednak sprawę do sądu w Gorzowie Wielkopolskim, ponieważ Materla opuścił areszt w tym mieście.
 • Gala KSW” “94 w Ergo Arenie powinna być świetnym widowiskiem.

Cznie 6 wyścigów, gentle beer niedziela była już perfekcyjna. Stały wiatr z północy carry out 20 węzłów oraz spora fala okazały się wymagające dla większości załóg, alcohol komisji regatowej pozwolił rozegrać kolejnych 12 biegów. Trójmiejska Liga Żeglarska t sezonie 2024 odnotowała rekord frekwencji.

Siatkówka Na Igrzyskach Olimpijskich 2024 Typy, Kursy, Terminarz, Szanse Polski

KSW to rozgrywki, które możecie – tak jak każde odmienne – obstawiać oughout każdego legalnie działającego bukmachera w Polsce. Dokładne zrozumienie tych czynników może nie tylko zwiększyć szanse na sukces, ale również uczynić udział w gali KSW bardziej emocjonującym i potencjalnie dochodowym. Już po raz drugi federacja KSW zorganizuje swoją galę na terenie Czech, przez company karta walk KSW 87 składa się…

 • Polka przygodę z zawodowym TRAINING FOR MMA rozpoczęła w roku 2018, a brand-new dziś ma em swoim koncie dziesięć profesjonalnych pojedynków, unces których osiem wygrała.
 • Rosnąca popularność KSW zaowocowała także organizacją pierwszych gal pozo granicami Polski.
 • W 8 unces 10 pojedynków wstecz spędził w klatce maksymalnie 1 rundę.
 • Szacuje się, że zarobki watts KSW wahają się miedzy kilkadziesiąt the kilkaset tysięcy złotych.

Jeśli zarejestrujesz się w forBET z kodem BONUSONET, in order to będziesz mógł skorzystać m. in. Wtedy otrzymasz zwrot 100% swojej stawki (w środkach bonusowych) aż do 1230 PLN. Gdzie oglądać mecz Portugalia – Czechy na EURO 2024? Oglądaj transmisję meczu online na żywo w streamie albo w telewizji…. Hubert Hurkacz walczy u najwyższe cele em prestiżowych turniejach tenisowych na całym świecie.”

Porady Bukmacherskie

Do rywalizacji przystąpiło eighteen załóg, czyli maksymalna możliwa liczba uczestników, dzięki czemu TLŻ stała się największą z. KSW organizuje kilka gal każdego roku, które odbywają się w Polsce, ale także za granicą. W maju 2017 roku mhh PGE Narodowym odbyła się Gala „KSW 39. Colosseum”, która zgromadziła 58 tysięcy widzów, co jest jednym z wyższych wyników pod kątem publiczności. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników jest Mamed Khalidov. Specjalnie dla was przygotowaliśmy listę 5 bukmacherów z najciekawszymi promocjami” “we bonusami.

 • KSW została założona w 2005 roku i mum w CV wiele gal w Polsce oraz za granicą.
 • Waga kogucia mężczyzn skupia zawodników, których waga nie przekracza 61, two kilogramów.
 • Jak na razie Arkadiusz Wrzosek stoczył 5 walki i wszystkie wygrał.
 • Warto zaznaczyć, że w początkowej fazie, zawody odbywały się na zwykłym ringu bokserskim; oktagony wprowadzono dopiero po kilku latach.
 • Jeśli chcesz otrzymać porcję darmowych typów, koniecznie odwiedź pewniaczki. pl/typy/boks/ i zapisz się do newslettera.

Aby móc rywalizować w tej kategorii wagowej, sportowiec nie może ważyć więcej niż 93 kilogramy oraz mniej niż 83, nine kg. Aktualnie em czele rankingu KSW jest Ibragim Chuzhigaev. Turecko-rosyjski zawodnik może pochwalić się tytułem mistrza KSW t wadze półciężkiej z 15 stycznia 2022 roku, kiedy in order to na KSW sixty six triumfował.

Szkocja – Szwajcaria: Reward 300 Zł Za Wygraną Wybranej Drużyny W Sts!

Oczywiście może zdarzyć się remis, więc wówczas punktacja to 10-10. Skoro już wiesz gdzie najlepiej typować KSW 90, to czas na konkrety. Przed nami mnóstwo emocji – watts końcu do klatki wyjdą niezwykle doświadczeni i świetni t swoim fachu zawodnicy. Jeżeli chciałbyś więc poznać moje analizy i typy na KSW 89, in order to znajdziesz je watts dalszej części tekstu. Zachęcam również carry out zapoznania się z innymi typami – lub to na sporty walki, czy piłkę nożną, które znajdziesz oczywiście na naszej stronie Zagranie. Rosnąca popularność KSW zaowocowała także organizacją pierwszych gal pozo granicami Polski.

 • Według legalnych buków wygrać powinien “Hightower”.
 • Jedynie w brazylijsko — czeskim pojedynku Prasel vs. Vojcak in order to Czech ma około 64% szans em zwycięstwo.
 • Jedną unces możliwości jest uczestniczenie na żywo lub za pośrednictwem online w KSW.
 • Czy Valeriu Mircea pokona Lea Brichtę w emocjonującej walce wagi piórkowej?

Nie jest to nic trudnego, a przynosi mnóstwo frajdy i radości z trafnych typów. W gronie zawodników, których masa ciała zawiera się t przedziale 61, 2-65, 8 kilogramów triumfuje także Salahdine Parnasse. Francuz został mistrzem KSW w wadze piórkowej 18 grudnia 2021 roku, gdy to pokonał Daniela Torresa. Następnie na gali KSW 68 wygrał z Danielem Rutkowskim, natomiast mhh XTB KSW eighty five pokonał Roberta Ruchałę.